Bendrijos nariai 2020 07 30

2020 m. liepos 30 d. įvyko LSIS Panevėžio apskrities bendrijos narių susirinkimas.  Panevėžio apskrities bendrija per 2020 metus ir pasipildė 8 nariais ir dabar bendrijoje jau turime 52 statybos inžinierius.  Bendrijos narių didinimas ir toliau lieka pagrindiniu sekančių metų tikslu. Bendrija kviečia prisijungti aktyvius, kūrybingus statybos inžinierius.  

Susirinkimo metu pasidalinome informacija apie LSIS ir LSIS Panevėžio bendrijos veiklą. Lietuvos statybos inžinierių sąjunga, būdama Atstovaujančių statybos inžinierius organizacijų (ASIO) nare, prisiėmė lyderystę rengiant Statybos inžinieriaus kvalifikacijos suteikimo aprašą. Aprašas yra patvirtintas ASIO Valdymo komitete. Vadovaujantis šiuo aprašu jau pradėtas statybos inžinieriaus vardo ir statybos inžinieriaus kvalifikacijos suteikimas išduodant statybos inžinieriaus korteles.  Birželio 19 d. statybos inžinieriaus kortelė iškilmingai, dalyvaujant darbovietės kolektyvui, įteikta AB "Panevėžio statybos trestas" projektų vadovei Agnei Miliūtei.

   Susirinkime  LSIS Vykdantysis direktorius, Panevėžio bendrijos narys,  Linas Adomavičius papasakojo apie LSIS veiklą.  2020 kovo mėnesį LSIS sukako 30 metų. Buvo planuotas renginys, bet  dėl karantino renginys neįvyko.  Taip pat informavo apie LSIS naują būstinės vietą - Vilniaus Gedimino technikos universitete.  

Susirinkime buvo išrinktas bendrijos Tarybos narys Jauniaus Kavaliauskas vietoje iš LSIS Panevėžio apskrities bendrijos narių pasitraukusio Liongino Sakalausko.

Susirinkime aštuoniems naujiems bendrijos nariams buvo įteikti LSIS narių pažymėjimai.

     Susirinkime pasveikinome  jubiliatus, bendrijos narius statybos inžinierius: Justiną Augustiną ir Valentiną Reiką. Po susirinkimo dauguma statybos inžinierių išvyko į ekskursiją po Kauno statybos objektus.  

Aplankėme Kauno sporto Halės rekonstrukciją - Rangovas UAB "Versina", Ledo arenos statybą - rangovas UAB "Autokausta" ir Kleboniškio tilto per Nerį statybą - rangovas UAB "Kauno tiltai". Ačiū rangovams už suteiktą galimybę susipažinti su labai įspūdingomis statybomis.


Statybos inžinieriaus kortelės įteikimas Agnei Miliūtei 2020 06 19
Nuotraukos iš susirinkimo ir ekskursijos po Kauno statybos objektus 2020 07 30: